TrustmaxFX

Дистосвіта Дистанційне Навчання Інформатики

Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи “КУРС “Школа””. Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників 2022 р. Вітаємо на сайті дистанційного вивчення інформатики.Зареєструйтесь,оберітькурс, якийбажаєтевивчати,запишітьсяна нього, таотримайтедоступ до навчальних матеріалів, завдань та тестів. Близько 100 безкоштовних онлайн-курсів, серед яких курси підготовки до ЗНО, англійської мови та освіти сучасного вчителя.

сайт дистанційного навчання

Курси підвищення кваліфікації при ІППО ЧО. Дистанційне навчання. Вітаємо Вас у середовищі lyceum24.zt.ua дистанційного навчання Львівського регіонального тренінгового центру.

Курси Підвищення Кваліфікації Вчителів Української Мови Та Літератури

Запрошую пройти курс “Шкільне життя онлайн” від програми “Демократична школа” Європейського центру Вергеланда. Ви дізнаєтесь, як організувати затишне, безпечне й комфортне навчальнесередовище як у класній кімнаті, так і в онлайн форматі. На навчання за дистанційною формою реєструються тільки ті вчителі, які зареєстровані на онлайн платформі “Підвищення кваліфікації в Івано-Франківському ОІППО” у відповідній групі. Відсутні у списках груп будуть відраховані. Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.

Дистосвіта – Дистанційне Навчання Інформатики

Для зручності групи розподілені у підкатегорії відповідно до терміну проходження курсів. Не пишіть на інші адреси та в особисті повідомлення. Пропозиція до розвитку освітньої програми “Психоло… Методичні рекомендації слухачам курсів підвищення… Відділення Комп’ютерної інженерії, управління та а…

You don't have permission to register